Консервована квасоля в томатному соусі на зиму - рецепт з покроковими фото
ми Зібрали в цьому році урожай квасолі, зазвичай пересипаємо її в тряпочна мішок і вона зберігається так всю зиму, йде вона у нас виключно тільки на борщ. В цьому році вирішила заготовити якусь консервацію з квасолею, а що, зручно - відварила відразу багато квасолі, залила яким-небудь томатним соусом з овочами і в банки закрила.
А потім взимку можна відкрити таку баночку з консервованою квасолею в томатному соусі і залишиться тільки відварити якийсь гарнір і обід або вечеря готовий! Так само, як розсольник з перловкою - банку відкрив і готувати нічого не треба.
Інгредієнти для консервованої квасолі на зиму
Щоб заготовити квасоля в банках на зиму в томатному соусі мені знадобилося: квасоля - 800 гр. морква - 500 гр. масло рослинне - 0.5 склянки помідори - 1 кг сіль - 3 ч. л. цукор - 2 ч. л. перець гіркий - 2 стручки часник (зубчики) - 0.5 склянки цибуля - 500 грам оцтова есенція 70% - 1 ч. л. (я брала 6 ст. л. ложок оцту 9%)

Рецепт приготування квасолі на зиму з овочами
Готується така заготовка дуже просто - я порізала великими шматочками всі інгредієнти, що є в списку - помідори, моркву, перець, цибулю, часник.
На дно каструлі налила рослинне масло, накрила каструлю кришкою і поставила тушкуватися на маленький вогонь хвилин на 20.

Як тільки помідори дадуть сік, можна включити вогонь побільше, періодично помішувати, кришку можна відкрити, нехай вода випаровується, гасила ще хвилин 20, за 5 хвилин до закінчення готування виклала в каструлю видавлений часник.

Квасоля я заздалегідь відварила до готовності - я робила це в мультиварці. Готову квасолю відкинула на друшляк, щоб стекла вся зайва рідина.

Готові тушковані овочі подрібнила блендером, додала сіль, цукор, оцет - спробувала на смак, якщо що, можна ще додати або солі або цукру.

Виклала в каструлю квасоля, перемішала, довела до кипіння і все, можна розкладати по чистим стерильним банкам.
Стерилизую так - наливаю в банку окріп на 3 см приблизно, прикриваю залізною кришкою і залишаю на 10 хвилин. Потім воду можна вилити і накладати у банку квасоля.
Ще одна хитрість, щоб банки напевно добре збереглися - перед закруткою кришки сиплю в неї маленьку щіпку лимонної кислоти, тоді ніякі бактерії вже в ній не заведуться. :)

Ось така у мене вийшла консервована квасоля з овочами на зиму, дуже смачно вийшло, всіляко раджу!
