» » Як приготувати варення з жовтих слив

Як приготувати варення з жовтих слив


Є у вас маленькі кулінарні слабкості? Спробувавши варення з жовтих слив, ви відразу ж обзаведетеся хоча б однієї! Ніжна кислинка жовтої сливи дуже гармонійно оттеняется приємною солодкістю, особливо яскраво це відчувається в варення. Смак, колір, консистенція цієї солодкої заготовки - задоволення для гурмана.

Варення з жовтих слив - рецепт з фото

Як не дивно, але один з найбільш вдалих способів приготування практично будь-якого варення, сливового в тому числі, - це засипати фрукти цукром і проварити кілька разів. Все просто, але від цього не менш смачно!

складові

  • сливи - 2 кг
  • цукор - 1.2 кг

Це кількість інгредієнтів розраховане на 5 півлітрових баночок.

Рецепт варення з жовтих слив

Сливу промиваємо, найзручніше це зробити через друшляк.

промиваємо сливи

Тепер треба прибрати кісточки зі слив. Якщо вони складно відокремлюються від м'якоті, можна ножем акуратно зрізати м'якоть, кісточки викинути.

Загрузка...

Якщо м'якоть пружна, потрібно нарізати її шматочками, щоб варення вийшло більш-менш однорідним. Хоча, допускається і варіант, коли сливи просто розрізають навпіл.

Нарізаємо сливи часточками

Сливові часточки складаємо у жароміцних каструлю, зверху насипаємо цукор і залишаємо на ніч (або на 9-10 годин) в холодильнику. Сік з'явиться досить швидко, якщо зливу соковита, тому не потрібно додатково додавати воду.

Посипаємо сливу цукром

Тепер варимо вариво з слив 2 рази. Перший раз проварюємо його на дуже повільному вогні не більше 25 хвилин. Зверніть увагу, що при першій варінні на варення зверху з'явиться густа пінка, її слід акуратно зібрати ложкою або шумівкою.

Варимо варення перший раз

Через 3-4 години проварюємо варення повторно 20-25 хвилин на повільному вогні. Після другого заходу шкірка слив стає практично непомітною в варення, вона ніби розчиняється в м'якоті і отриманому сиропі.

Проварюємо варення вдруге

Закочувати таке варення можна залізними або пластмасовими кришками в півлітрові стерилізовані банки. Загорнене в банки гаряче варення слід повільно остудити під ковдрою. Тому баночки вкутуємо, залишаємо на добу, а потім вже переносимо в місце зберігання. Зберігати цю сливову заготовку можна в підвалі або коморі до 2-х років.

Радимо прочитати

Пиріг зі сливами і кардамоном на йогурті
Прекрасні пироги, ароматні булочки, густі джеми і ніжні варення - все це можна приготувати, якщо взяти за основу яскраву і неповторну сливу. Цей фрукт - справжня знахідка для десертів: вона має
Густе сливове повидло - підійде для начинки в пиріжки, рецепт повидла зі слив з покроковими фото
Я вам вже розповідала, як я варю ось таке варення з слив, ні в цей, ні в яке інше варення я воду не додаю, засинаю ягоди цукром, чекаю поки вони пустять сік і потім варю. Це дозволяє заощадити час

0 комментариев

X

Зарегистриваться
/Войти

На початок сторінки