Вершково-полуничне морозиво
М'які, ніжні вершки і соковита, ароматна полуниця: це поєднання - справжня класика! В першу чергу воно викликає асоціації романтики, закоханості, легкості і новизни. Ось і смак цього вершково-полуничного морозива заворожує і захоплює, не дивлячись на те, що він простий і звичний. Але саме це і є родзинкою рецепта - морозиво просто не може вам не сподобатися!
Незважаючи на те, що в магазині ви обов'язково знайдете морозиво з таким смаковим поєднанням - чи буде це ванільне морозиво з шматочками полуниці або пломбір з полуничним джемом - домашнє варто того, щоб його приготувати. І найкраще зайнятися цим у вихідний день: процес приготування нескладний, але все ж на це потрібен час.
В основі цього рецепта - просте, але дуже смачне вершкове морозиво на заварний крем. Завдяки густоті крему морозиво буде повільно танути при подачі, залишаючись густим і гладким. Полуницю додавайте в суміш в розморожених вигляді (якщо використовуєте заморожену) разом з соком, який додасть приємний ніжний полуничний смак всієї суміші, а самі ягоди будуть потрапляти цілими шматочками.
До речі, подивіться ще один рецепт полуничного морозива, яке готується набагато простіше (без заварювання) і виходить найніжнішим, з чистим полуничним смаком.
складові
- 150 грамів полуниці
- 150 грамів жирних вершків для збивання
- 300 грамів молока
- 100 грамів цукру
- 1 яйце
- 1 ст. ложка кукурудзяного крохмалю
- щіпка ваніліну
Вихід готового продукту: 700 грамів
Рецепт вершково-полуничного морозива
Насамперед необхідно приготувати заварний крем для морозива, адже його необхідно буде остудити. Для цього в сотейнику або ковші змішайте цукор, крохмаль і яйце.
Перемішуйте віночком до однорідності, щоб заварний крем вийшов без грудочок.
Тепер влийте в цю суміш молоко.
Поставте крем на вогонь і, помішуючи, варіть до загустіння.
Перелийте крем в широку миску і накрийте харчовою плівкою так, щоб вона стосувалася суміші.
Повністю остудіть крем.
Окремо збийте охолоджені вершки.
Змішайте охолоджений крем і збиті вершки, намагаючись зберегти пишність маси.
Надішліть суміш в мороженицу. Коли вона злегка загусне, додайте в неї ягоди полуниці.
Готуйте морозиво до кремового стану.
Якщо у вас немає для виготовлення морозива, необхідно відправити охолоджену суміш для морозива в пластиковий контейнер і кожні півгодини пробивати її блендером, щоб уникнути утворення великих кристалів льоду. Саме це є обов'язковою умовою приготування, інакше замість ніжної кремової маси у вас вийде один суцільний замерзлий шматок морозива, який не так просто буде розколупати.
Подавати вершково-полуничне морозиво можна вже в такому м'якому вигляді. Або ж надішліть його в морозильну камеру ще на годину-дві, щоб воно «зміцніло».
І рекомендуємо ще кілька смачних десертів з полуниці: ніжний полуничний мус і полуничне бурфи з сухого молока.